Dallime mes rishikimeve të "Tokajon/Planeti/1"

1.057 bytes added ,  14 vjet më parë
Faqe e re: {{dygishta}} Çka ka në brendi të tokës? {{dygishta}} Tokën tonë e formojnë gurët dhe shtrasat e metaleve. Në anë e jashtëme të sferës së ndrydhur, ndodhet shtesa e hollë e ...
(Faqe e re: {{dygishta}} Çka ka në brendi të tokës? {{dygishta}} Tokën tonë e formojnë gurët dhe shtrasat e metaleve. Në anë e jashtëme të sferës së ndrydhur, ndodhet shtesa e hollë e ...)
(Pa ndryshime)
10.849

edits