Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Faqja Kryesore"

v (Mbrojti Diskutim:Faqja Kryesore: u lirua per perdoruesit e regjistruar [edit=autoconfirmed:move=sysop])
 
:Jam me një mendim si Hipi, faqja kryesore mundet të lirohet, së paku për përdoruesit e regjistruar. Unë desha ti bëj do ndryshime teknike, për fat të keq është faqja e bllokuar. tung --[[Përdoruesi:Bet 0|Bet 0]] 14 Tetor 2006 13:42 (UTC)
 
:: U lirua. ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 7 Janar 2007 23:22 (UTC))
 
 
Ju lutem me njoftoni se si mund te bashkepunoj me Wiki ne shqip. Kam botuar dy libra me poezi dhe deshiroj t'i shtoj. Gjithashtu ndoshta mund te perkthej ndonje artikull nga anglishtja apo gjermanishtja apo frengjishtja ne shqip. Mua me interesoje vecanerisht temat e psikologjise dhe spiritualitetit (New Age).
2.824

edits