Dallime mes rishikimeve të "TË DREJTAT DHE DETYRAT E KOSOVËS"

v
Robot: Fixing double redirect
(TË DREJTAT DHE DETYRAT E KOSOVËS u zhvendos tek Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/TË DREJTAT DHE DETYRAT E KOSOVËS)
 
v (Robot: Fixing double redirect)
 
#REDIRECT [[Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/ DREJTATdrejtat DHEdhe DETYRATdetyrat Ee KOSOVËSKosovës]]
47

edits