Dallime mes rishikimeve të "Suretu Ta Ha"

61 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Kur'ani/Ta Ha u zhvendos tek Suretu Ta Ha)
*'''[[Kur'ani|INDEKSI KUR'ANORË]]'''
 
'''Me emrin e All-llahut, Mëshiruesit, Mëshirëbërësit! '''
 
 
135. Thuaj: “Secili është duke pritur, pra pritni edhe ju, se së shpejti do ta kuptoni se kush ishin ithtarët e rrugës së drejtë dhe e gjeti të vërtetën”.
 
[[Category:Kur'ani]]
2.824

edits