Dallime mes rishikimeve të "Jeta dhe Vdekja/16"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {|border="1" align="center" width=90% cellpadding="1" cellspacing="0" style="background: #f9f9f9; border: 1px #aaa solid; border-collapse: collapse;" |- !colspan="2"|<br><big>GJITHÇKA Q...)
 
No edit summary
 
 
Këtë do të mundohemi, në emër të All-llahut, t’ua sjellim në kapitullin vijues.
 
<center><big>'''<nowiki>******</nowiki><br><nowiki>*****</nowiki><br><nowiki>****</nowiki><br><nowiki>***</nowiki><br><nowiki>**</nowiki><br><nowiki>*</nowiki>'''</big></center>
|-
|<references />
2.824

edits