Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia"

4 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''Wikipedia''' eshte term me te ciin thirret projekti i Enciklopedise se lire ne gjuhen shqipe. Kjo flete sherben per perdoruesit e orientuar nga projekti i lartepermendur. Keta perdoru...)
 
No edit summary
 
'''Wikipedia''' eshte term me te ciin thirret projekti i Enciklopedise se lire ne gjuhen shqipe.
 
Kjo flete sherben per perdoruesit e orientuar nga projekti i lartepermendur. Keta perdorues jane drejtuar per ketu me qellim informimi qe redaktimet e tyre i takojne projektit te librave d.m.th amezesamzes elektronike ku gjendeni tani, '''Wiki Books'''. Ju lutemi shtypeni [[Biblioteka|ketu]] dhe krijoni nje [[Biblioteka|nen]] amezeamze per punimin e juaj.
Anonymous user