Dallime mes rishikimeve të "Ç´ka bënë Kuvendi i Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|-
|NR. 2003/4||PËR LIKUIDIMIN DHE RIORGANIZIMIN E PERSONAVE JURIDIK NË FALIMENTIM||... ... ...||<center>...[[/82|82]]</center>
|-
|NR. 2003/5||PËR FARËRAT||... ... ...||<center>...[[/82|82]]</center>
|-
|Fjalorthi||... ... ...||<center>...[[/Fjalorthi|10]]</center>
10.849

edits