Dallime mes rishikimeve të "Ç´ka bënë Kuvendi i Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|NR. 2003/2||PËR MENAXHIMIN E FINANCAVE PUBLIKE||... ... ...||<center>...[[/50|50]]</center>
|-
|NR. 2003/3||PËR PYJET E KOSOVËS||... ... ...||<center>...[[/8067|8067]]</center>
|-
|NR. 2003/4||PËR LIKUIDIMIN DHE RIORGANIZIMIN E PERSONAVE JURIDIK NË FALIMENTIM||... ... ...||<center>...[[/105|105]]</center>
10.849

edits