Dallime mes rishikimeve të "Ç´ka bënë Kuvendi i Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
|NR. 2003/2||PËR MENAXHIMIN E FINANCAVE PUBLIKE||... ... ...||<center>...[[/55|55]]</center>
|-
|NR. 2003/3||PËR PYJET E KOSOVËS||... ... ...||<center>...[[/10580|10580]]</center>
|-
|NR. 2003/4||PËR LIKUIDIMIN DHE RIORGANIZIMIN E PERSONAVE JURIDIK NË FALIMENTIM||... ... ...||<center>...[[/80105|80105]]</center>
|-
|Fjalorthi||... ... ...||<center>...[[/Fjalorthi|10]]</center>
10.849

edits