Dallime mes rishikimeve të "Broshura me planet e Serbisë për Kosovën/1"

ska përmbledhje të redaktimeve
(New page: <pre> Planet aktuale serbe për rikolonizimin e Kosovës Serbia synon që në muajt dhe vitet e ardhshme, në kuadër të planeve për copëtimin dhe gllabërimin e Kosovës, ta realizojë...)
 
No edit summary
 
dhe t'i paraqesë ata si ish banorë të Kosovës, bëhet e qartë se Serbia nuk
</pre>
{{faqe|boja=#cccccc|faqe1=Broshura me planet e Serbisë për Kosovën|faqe1a=Hyrje}}
<center>
[[Broshura me planet e Serbisë për Kosovën|kopertina]]: Faqe:[[Broshura me planet e Serbisë për Kosovën/1|1]] -> [[Broshura me planet e Serbisë për Kosovën/2|vazhdimi 2]]
</center>
10.849

edits