Dallime mes rishikimeve të "Letër e hapur eurodeputetes zonjës Doris Pak me kompani/Fjalorthi"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
4/<ref> Pansllavizmi një lëvizje politike sllave. ''[[w:|në Enc.>]] [[w:Fjalor i Gjuhës së Sotme Shqipe]] dhe [[w:Pansllavizmi]].''</ref>
4/<ref>10 pjesë të Doktrinës së shejt serbe.''[[w:|në Enc.>]] [[w:Doktrina e shenjt serbe]].'' </ref>
4/<ref>''[[w:|në Enc.>]] [[w:Ilia GarashaniGarashanin]] dhe [[w:Naçertania]].''</ref>
4/<ref>''[[w:|në Enc.>]] [[w:Programi i Serbisë për depërtimit në det]].'' </ref>
4/<ref>''[[w:|në Enc.>]] [[w:Programi i Serbisë për likuidimit të shqiptarëve]].''</ref>
10.849

edits