Dallime mes rishikimeve të "Letër e hapur eurodeputetes zonjës Doris Pak me kompani/Fjalorthi"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
3/<ref>Pavarsia e Kosovës, një proces me pengesa që ka filluar 1999 dhe vazhdon'' [[w:|në Enc.>]] [[w:Pavarsia e Kosovës]].''</ref>
3/<ref>Ramush Haradinaj; Ish-Kryeministëri i cili përshkakë të politikave të ngjajshme si të Doris Pak-ut, u deshë që të lëshonte postin dhe të mbrohej në procesin e Hagës.'' [[w:|në Enc.>]] [[w:Ramush Haradinaj]].''</ref>
3/<ref>Dr.Rugova, presiden i parë në Kosovë dhe prirës i lëvzjes paqësore në Kosovë. ''[[w:|në Enc.>]] [[w:Ibrahim RugoveRugova]].''</ref>
3/<ref>Gazeta kosovare [[w:|në Enc.>]] [[w:Gazeta Epoka e Re]], [[w:Gazeta Fokus]], [[w:Gazeta Koha Ditore]], [[w:Gazeta Çlirimi]] dhe [[w:Gazeta Kosovapress]].''</ref>
 
10.849

edits