Dallime mes rishikimeve të "Letër e hapur eurodeputetes zonjës Doris Pak me kompani/Fjalorthi"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
10/<ref>Botuar te revista “Shqipëria Etnike” nr. 3/1999, f. 2; ''[[w:|në Enc.>]] [[w:Revista Shqipëria Etnike]]''</ref>
10/<ref>Mark Milani, ”JETA DHE ZAKONET E SHQIPTARËVE”, Shtëpia Botuese Arbëria, Tiranë-1995, f. 3 dhe 98. Shqipëroi nga origjinali serbo-kroatisht, Dr. Lazër Radi; ''[[w:|në Enc.>]] [[w:Mark Milani]], [[w:Libri Jeta dhe Zakonet e Shqiptarëve]]. [[w:Shtëpia Botuese Arbëria]] dhe [[w:Lazër Radi]] ''</ref>
-----
<references />
10.849

edits