Dallime mes rishikimeve të "Letër e hapur eurodeputetes zonjës Doris Pak me kompani/Fjalorthi"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
:[[Letër e hapur eurodeputetes zonjës Doris Pak me kompani/8|14.<]] 1 prilli - në vende të ndryshme është e lejuar gënjeshtra në formë kurthe, janë të lejuara edhe tallje e shaka serioze; ''[[w:|në Enc.>]] [[w:1 prill]].''
:[[Letër e hapur eurodeputetes zonjës Doris Pak me kompani/8|15.<]] Masakra e Srebenicës, është një ndër masakrat më të njohura të kohës më të re në Evropë, ka ndodhur si tradhëti e gjeneralve dhe poliikanëve Evropianë; ''[[w:|në Enc.>]] [[w:Masakra e Srebenicës]].''
:[[Letër e hapur eurodeputetes zonjës Doris Pak me kompani/8|16.<]] ''[[w:|në Enc.>]] [[w:Azem Hajdini]] dhe libri i tij [[w:Libri Tragjedia e Tivarit]]''[[w:|në Enc.>]] [[w:Masakra e Srebenicës]].''
 
==Burime==
10.849

edits