Dallime mes rishikimeve të "Faqja Kryesore"

ska përmbledhje të redaktimeve
| [[Figura:P culture.png|50px|Jeta dhe Stili]]
|'''Jeta dhe Stili'''<br/>
[[Wiki kuzhina]] - [[Fantazmat e një epoke të mërzitshme]]
|-
|}
10.849

edits