Dallime mes rishikimeve të "Dua të di"

146 bytes added ,  14 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Dua të di/Toka|Toka]]<br/>
[[Dua të di/Shpikjet|Shpikjet]]<br/>
</center>
----
<center>Çka është shkenca ?<br>Gjuhë nëpërmjet të cilës mund të frikëson dhe dëmton, ai që e dinë më mirë se ti</center>
10.849

edits