Dallime mes rishikimeve të "Suretu el-En`amë"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
165. Ai është që ju bëri sundues (zëvendësues) në tokë (pas shkatërrimit të atyre që ishin më parë) dhe lartësoi në një shkallë më të lartëdisa nga ju mbi të tjerët, për t’ju sprovuar në atë që u dha. All-llahu është ndëshkues i shpejtë, është që falë e Mëshirues.
 
{{Suret Kur'anore}}
 
[[Category:Kur'ani]]
2.824

edits