Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Wikimediaprojekte"

ska përmbledhje të redaktimeve
(pastrim)
No edit summary
Wiktionary mbahet nga Fondacioni [[w:Wikimedia|Wikimedia]], një fondacion pa përfitime i rregjistruar në [[w:Florida|Florida]], [[w:Shtetet e Bashkuara|SHBA]]. Wikimedia mban dhe disa projekte të tjera wiki si:
 
{| align="center" cellpadding="2" width="100%" style="text-align:left"
47

edits