Dallime mes rishikimeve të "Wikibooks:Administruesit"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
<div id="Stampa_Alternativa">
{| width="100%" border="0" cellspacing="8" cellpadding="0" style="background-color: #f9f9f9; border-bottom: 1px solid #aaaaaa; font-size: 95%; margin-bottom: 1em"
| style="width: 25px; vertical-align: top" | [[Figura:Disambig.svg|25px]]
| Ky artikull ju informon për shkurt për Administruesit për më shumë shiko [[Wikibooks:Projekti Administruesit|Projektin Administruesit]]
|}
</div>
 
'''Administruesit''' ose '''Administratorët''' në Wikibooks kanë disa privilegje më shumë si p.sh. ato mund të:
* mbrojnë dhe lirojnë faqet per redaktim
47

edits