Bet 0

Joined 23 prill 2006
1.090 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
 
No edit summary
----
Shiko [[w:Përdoruesi:Bet_0|Bet_0]]
'''Ckemi nga Kanadaja more? Pse hiqesh si Tiranas, apo ke turp te thuash te verteten? Ku di ti se cfare eshte krenaria e more. Hajde se do shifemi ndonjehere po ke per ta pare se ca dhurate do te marresh kur te vish me babin per dore.'''
 
----
* ''' PO KU JE MORE TIRONS LESHI. DERR KATUNARI JE, TE NJOH RRENJE E DHEMBALLE '''
* ''' PSE MORE DORI KUJTON SE MOS NA PRISHE PUNE APO CFARE. '''
* ''' APO KUJTOVE SE NUK TE DI SE NGA JE DHE KUSH JE? '''
* ''' PO PSE MORE CFARE KUJTON TI SE JE? '''
* ''' PO JA ME HOQE MUA NGA ADMIN PO KUJTON SE DO NDIHMOSH PROJEKTIN '''
* ''' PO DO TJU VE NE PUNE TE GJITHVE BASHKE ME TY, DHE SKE SE CBEN FARE '''
* ''' PO HIQE ADMININ PSE SE HEQ? SE MU RRUJT SHUME APO CFARE KUJTOVE TI? '''
* ''' QE SOT DO KEMI PUNE DHE BASHKE '''
* ''' DO TE SHOFESH SE KUSH DO DALI FITUES '''
* ''' DO BALLAFAQOHESH ME VETVETEN MORE KANADEZ FALLCO '''
* ''' DHE DO TI SHOFESH SE SA VLERE DO KESH PASTAJ '''
Kjo quhet zhbirim bythe. Kshu do ta pesojne te gjith ato qe do perpiqen te percajne njerzit midis tyre. KarLi te con te fala zoti maqedons.
[[Figura:Testudo_Marginata.jpg|400px|center]]
Anonymous user