Dallime mes rishikimeve të "Artikulli cung"

874 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Artikulli cung perfekt u zhvendos tek Artikulli cung: Pse kaq i gjatë?)
No edit summary
:Ti mund te kerkosh cfare te duash zoti Dan, por puna eshte se ti i nderuar perdorues me nofkat Hipi Zhdripi, Shpiuni, Dan etj., je nga ata persona qe hedhin gurin dhe fshehin doren, ti asnjehere nuk ke dashur te behet dikush administrator, sepse i frigohesh perballjes ideologjike. Je njeri qe ke nxitur gjithmone grindjet, ne vend qe te perpiqesh ti zbusesh apo te mbash qendrime asnjanese, ti zoteri nuk luan ndonje rol organizativ ketu. Perkundrazi, ti e shpedoron postin qe ke marre nga byrokrati Dori, duke vepruar totalisht jashte regullave dhe normave te moralit njerezor. Ti je ai qe i nit grindjet ne vend qe te mundohesh ti eleminosh ato, ti je ai qe gris faqet e redaktuesve ne kohen kur ata nuk ndodhen per nje kohe te gjate prezent, ti je ai qe bllokon faqet shqiptare duke i prere rrugen redaktimit te tyre, neper diskutime nuk le njeri pa marre neper goje, Ti je ai qe ke bllokuar pa te drejte perdorues me prejardhje nga Shqiperia, sepse i i frigohesh aftesive dhe formimit te tyre shkollor dhe intelektual, e nese keto nuk te mjaftojne, kam plot dijeni te tjera rreth veprimtarise tende ketu
Artikujt cung duhen te kenë të paktën aq informacion sa mund të merret vesh se për cfarë është artikulli. Tani për tani nuk ka ndonjë rregull apo udhëzim më të saktë. Për më shumë shiko [[Gjeje dhe rregullo një cung]].
Anonymous user