Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Wikimediaprojekte"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Wiktionary mbahet nga Fondacioni [http://sq.wikipedia.org/wiki/Wikimedia Wikimedia], një fondacion pa përfitime i rregjistruar në [http://sq.wikipedia.org/wiki/Florida Florida], [http://en.wikipedia.org/wiki/SHBA SHBA]. Wikimedia mban dhe disa projekte të tjera Wiki:
 
{| align="center" cellpadding="2" width="100%" style="text-align:left"
| [[Figura:Wikipedia without text.png|35px|<nowiki></nowiki>]]
| [[w:sq:Faqja Kryesore|'''Wikipedia''']]<br />Enciklopedi e lirë
| [[Figura:Wiktionary-logo-en-35px.png|35px|<nowiki></nowiki>]]
| [[wikt:sq:Faqja Kryesore|'''Wiktionary''']]<br />Fjalori
| [[Figura:Wikiquote without text-35px.png|35px|<nowiki></nowiki>]]
| [[q:en:Main Page|'''Wikiquote''']]<br />Koleksion në anglisht
| [[Figura:Wikisource-logo-35px.jpg|35px|<nowiki></nowiki>]]
| [[wikisource:Main Page:English|'''Wikisource''']]<br />Dokumente në anglisht
|-
| [[Figura:Wikispecies without text-35px.png|35px|<nowiki></nowiki>]]
| [[Wikispecies:|'''Wikispecies''']]<br />Amëza e gjallesave<br/>në anglisht
| [[Figura:Wikinews-logo-textless.png|35px|<nowiki></nowiki>]]
| [[n:Main Page|'''Wikinews''']]<br />Lajme në anglisht
| [[Figura:Commons without text-35px.png|35px|<nowiki></nowiki>]]
| [[commons:Main Page|'''Commons''']]<br />Materiale grafike
| [[Figura:Wikimedia without text-35px.png|35px|<nowiki></nowiki>]]
| [[m:Main Page|'''Meta-Wiki''']]<br />Wikimedia koordinuesi
Anonymous user