Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Vini Re!"

588 bytes removed ,  15 vjet më parë
Përcjellur tek Faqja Kryesore
v (Wikibooks dhe jo Wikipedia.)
(Përcjellur tek Faqja Kryesore)
#REDIRECT [[Faqja Kryesore]]
<div align="left">
{|border="0" cellpadding="2" cellspacing="1" align="left" width="66%"
| [[Figura:Nuvola_apps_important.svg|center|32px|Vini Re!]] || '''Vini Re!''' - Ky artikull bie në kundërshtim me rregulloren dhe duhet pastruar urgjentisht nga mirëmbajtësi i faqeve ose administratorët.
|}
</div>
<br clear=all>
<noinclude><pre>
Udhëzim përdorimi:
Kjo stampë është paraparë si info/lidhje për fletat që bien në kundërshtim me rregulloren e punës.
Sintaksa: {{Vini Re!|Shkaku pse i kundërshton rregullat}} </pre></noinclude>
<noinclude>[[Category:Stampa administrative|Vini Re!]]</noinclude>
Anonymous user