Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Bashkoji"

452 bytes removed ,  15 vjet më parë
Përcjellur tek Faqja Kryesore
(Updating image)
(Përcjellur tek Faqja Kryesore)
#REDIRECT [[Faqja Kryesore]]
<div id="stampa regjistrim dyfish">
{| style="margin:0 auto; background:#F9F9F9; padding:1px; border:1px solid #F2F2F2;border-right-width: 1px; border-bottom-width: 1px" align=center width=100%
| style="width:24px" | [[Figura:Merge-arrows.svg|32px|center]]
| Ndihmoni që kjo pjesë dhe pjesa [[{{{1}}}]] të bashkohen në një artikull të vetëm. <small>{{{2}}}</small>
|}
</div><noinclude>
[[Category:Stampa artikujsh|{{PAGENAME}}]]
[[Category:Stampa|{{PAGENAME}}]]</noinclude>
Anonymous user