Dallime mes rishikimeve të "RENDI EKONOMIK DHE OBJEKTIVAT SOCIALE"

v
Robot: Fixing double redirect
(RENDI EKONOMIK DHE OBJEKTIVAT SOCIALE u zhvendos tek Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/RENDI EKONOMIK DHE OBJEKTIVAT SOCIALE)
 
v (Robot: Fixing double redirect)
 
#REDIRECT [[Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/RENDIRendi EKONOMIKekonomik DHEdhe OBJEKTIVATobjektivat SOCIALEsociale]]
47

edits