Dallime mes rishikimeve të "KUSHTETUTSHMËRIA DHE LIGJSHMËRIA"

v
Robot: Fixing double redirect
(KUSHTETUTSHMËRIA DHE LIGJSHMËRIA u zhvendos tek Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/KUSHTETUTSHMËRIA DHE LIGJSHMËRIA)
 
v (Robot: Fixing double redirect)
 
#REDIRECT [[Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/KUSHTETUTSHMËRIAKushtetueshmëria DHEdhe LIGJSHMËRIAligjshmëria]]
47

edits