Dallime mes rishikimeve të "Suretu Sebe`ë"

61 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Kur'ani/Sebe' u zhvendos tek Suretu Sebe`ë)
No edit summary
 
*'''[[Kur'ani|INDEKSI KUR'ANORË]]'''
 
'''Me emrin e All-llahut, Mëshiruesit, Mëshirëbërësit! '''
 
 
54. Dhe ndërhyhet (ndërhyn All-llahu) ndërmjet tyre dhe ndërmjet asaj që dëshirojnë ata, ashtu sikurse është vepruar me parë me të ngjashmit e tyre (partinë e tyre); vërtet, ata ishin ë një dyshim të fortë.
 
[[Category:Kur'ani]]
2.824

edits