Dallime mes rishikimeve të "Suretu En Nurë"

62 bytes added ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Kur'ani/Nur u zhvendos tek Suretu En Nurë)
No edit summary
*'''[[Kur'ani|INDEKSI KUR'ANORË]]'''
 
'''Me emrin e All-llahut, Mëshiruesit, Mëshirëbërësit! '''
 
 
64. Veni re, se vetëm në pushtetin e All-llahut është çka ka në qiej dhe në tokë. Ai e di gjendjen tuaj (besimin apo hipokrizinë), e ditën kur i kthehen Atij, Ai do t’u kallëzojë atyre për atë që vepruan. All-llahu është i dijshëm për çdo send.
 
 
[[Category:Kur'ani]]
2.824

edits