Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Shqiptari~sqwikibooks"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
*Falmenderit per sugjerimet.Sjam aspak kunder sugjerimeve dhe ne asnje moment nuk thash se jam i pa gabueshem. Vetem Allahut i takon pagabueshmeria. Une vetm sugjerova ne wikipedia dhe i paske marr per te nxeht gje te cilen nuk desha aspak te e nxis sepse fundja me pelqen te e bejm nje shoqerim te mire jo konflikte. Me vie keq per keqkuptim.
 
Sa i perket tabelave te kopjuara ke te drejt se ben verejtje, por une e shoh te kote te krijoj shabllone dhe tabela tjera kur jan te gatshme ne nje sistem. Nese une le mangesi ndokund ja jeni ju te tjeret dhe permisoni keshtu eshte enciklopedia e hapur dhe cdokush jep diturin e vet.
 
Shendet dhe respekt ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 3 Korrik 2006 12:59 (UTC))
 
:Po ashtu eshte, vetem ai lart. Dhe tani na leni ju lutemi me vazhdu punen se nuk kemi kohe per diskutime boshe. Po verejtet dicka gabimmund ta korrigjoni pa problem, se wikipedia nuk behet nga une, nuk eshte e imja, dhe para se gjithash e lire ose sic i thojn amerikojt: freeeeeeeee! [[Përdoruesi:Shqiptari|Shqiptari]]
*Gezohem se u morem vesh se kisha frik do me vrasesh :D ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 3 Korrik 2006 13:22 (UTC))
 
 
== Kategoria ==
 
*Libra Islamikë nuk mundet asesi te jete, ose ktheje tek Libra Islam ose Libraria Islame ose beje dicka tjeter kylitull qe i ke vu nuk i perket.
 
Meqe nise me pun te kategorive hahahaaha ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 4 Korrik 2006 12:19 (UTC))
 
*'''Libra islamikë:''' (shume: Libra=emer, shumes, i pashquar) OK!
*'''Libraria''': cfare?=emer i shquar, njejes (perjashtohet se kategorite nuk mund te jene emra te shquar. ERROR!)
*'''Libra Islam''' (Pse me te madhe?. Drejtshkrimi gabim. ERROR!)
Mi ler mua kategorite po deshe. Na lodhe or mik. Flm per mirkuptimin. [[Përdoruesi:Shqiptari|Shqiptari]]
 
* Libra Islam sepse Islami eshte nje dhe eshte nje emer nuk ka shum islme sikur kuaj ose mushqerra por eshte Toka dhe Hena dhe Dielli dhe Qielli dhe Amerika dhe Islami, keshtu pershkruhen emrat e vecant ne gjuhen shqipe. Islami nuk eshte emer i pergjithshem. Pastaj Islamike nuk eshte ne asnje fjalor Islam pervetem se ne fjalorin e atyre qe nuk jan musliman qe e bejne islamizem, patrotizem, komunizem, pederizem ... keto jan koncepte te cilat barazohen e qe Shqiperia dhe Kosova nuk barazohet me kosovarik e shqiptarik. Flm per mirkutpim ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 4 Korrik 2006 18:51 (UTC))
 
A mos do te thuash se islamiket si puna jote jane pederasta pasiv?
Anonymous user