Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Shqiptari~sqwikibooks"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
:Po ashtu eshte, vetem ai lart. Dhe tani na leni ju lutemi me vazhdu punen se nuk kemi kohe per diskutime boshe. Po verejtet dicka gabimmund ta korrigjoni pa problem, se wikipedia nuk behet nga une, nuk eshte e imja, dhe para se gjithash e lire ose sic i thojn amerikojt: freeeeeeeee! [[Përdoruesi:Shqiptari|Shqiptari]]
*Gezohem se u morem vesh se kisha frik do me vrasesh :D ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 3 Korrik 2006 13:22 (UTC))
 
 
== Kategoria ==
 
*Libra Islamikë nuk mundet asesi te jete, ose ktheje tek Libra Islam ose Libraria Islame ose beje dicka tjeter kylitull qe i ke vu nuk i perket.
 
Meqe nise me pun te kategorive hahahaaha ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 4 Korrik 2006 12:19 (UTC))
2.824

edits