Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Cung"

22 bytes removed ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
vNo edit summary
<br clear="all"/>
<div class="plainlinks">
{| class="boilerplate metadata" id="stub" style="font-size:small; padding: 3px; background: #f7f8fff8f8f8; border: 1px solid gray; margin: 0 1em 0 1em"
|-
|[[ImageFigura:WikiLettreMini.png|30px]]
|''KyKjo artikullfaqe ështëpërmban një faqeartikull [[Artikulli cung perfekt|cung]]. MundJu mund[[Gjeje dhe rregullo një cung|ndihmoni]] WikipedianWikibooks duke e '''[{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} përmirësuar]'''.''
|}</div><noinclude>[[Category:Stampa administrative|{{PAGENAME}}Cung]]</noinclude>
|}</div>
[[Category:Stampa administrative|{{PAGENAME}}]]