Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Cung"

31 bytes added ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
<br clear="all"/>
[[Category:Cung]]<div class="plainlinks">
{| class="boilerplate metadata" id="stub" style="font-size:small; padding: 3px; background: #f7f8ff; border: 1px solid gray; margin: 0 1em 0 1em"
|-
|''Ky artikull është një faqe [[Artikulli cung perfekt|cung]]. Mund të [[Gjeje dhe rregullo një cung|ndihmoni]] Wikipedian duke e '''[{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} përmirësuar]'''.''
|}</div>
[[Category:Stampa administrative|{{PAGENAME}}]]