Dallime mes rishikimeve të "Kategoria:Cung"

6 bytes removed ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
[[Category:Wikibooks:Administrime artikujsh|{{PAGENAME}}]]
[[Gjeje dhe rregullo një cung]]
[[Category:Lista e Kategorive]]