Dallime mes rishikimeve të "Stampa:Perfekt"

45 bytes added ,  15 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Wikibooks dhe jo Wikipedia.)
vNo edit summary
 
<includeonly>[[Category:Wikibooks:Artikuj të përkryer|{{PAGENAME}}]]</includeonly><noinclude>
|-
|}</noinclude>
|}
</noinclude></noinclude>
Kjo stampë shton një artikull tek lista e [[:Category:Wikibooks:Artikuj të përkryer|artikujve të përkryer]].
[[Category:Stampa vlerësimesh|{{PAGENAME}}]][[Category:Stampa|{{PAGENAME}}]]</noinclude>
</noinclude>