Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Shqiptari~sqwikibooks"

ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
No edit summary
 
:Po ashtu eshte, vetem ai lart. Dhe tani na leni ju lutemi me vazhdu punen se nuk kemi kohe per diskutime boshe. Po verejtet dicka gabimmund ta korrigjoni pa problem, se wikipedia nuk behet nga une, nuk eshte e imja, dhe para se gjithash e lire ose sic i thojn amerikojt: freeeeeeeee! [[Përdoruesi:Shqiptari|Shqiptari]]
*Gezohem se u morem vesh se kisha frik do me vrasesh :D ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 3 Korrik 2006 13:22 (UTC))
2.824

edits