Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Shqiptari~sqwikibooks"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
 
vNo edit summary
 
Shendet dhe respekt ([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 3 Korrik 2006 12:59 (UTC))
 
:Po ashtu eshte, vetem ai lart. Dhe tani na leni ju lutemi me vazhdu punen se nuk kemi kohe per diskutime boshe. Po verejtet dicka gabimmund ta korrigjoni pa problem, se wikipedia nuk behet nga une, nuk eshte e imja, dhe para se gjithash e lire ose sic i thojn amerikojt: freeeeeeeee! [[Përdoruesi:Shqiptari|Shqiptari]]