Dallime mes rishikimeve të "Kushtetuta e përkohshme e Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
*P.S.Akoma duke u paraqitur libri!!!([[Përdoruesi:Puntori|Puntori]] 11 Qershor 2006 22:18 (UTC))
{{cung}}
 
<center>'''ASOCIACIONI PËR MENDIM''',
'''KRIJIM DHE VEPRIM TË LIRË'''
2.824

edits