Dallime mes rishikimeve të "Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/Rendi ekonomik dhe objektivat sociale"

v
RENDI EKONOMIK DHE OBJEKTIVAT SOCIALE u zhvendos tek Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/RENDI EKONOMIK DHE OBJEKTIVAT SOCIALE
No edit summary
 
v (RENDI EKONOMIK DHE OBJEKTIVAT SOCIALE u zhvendos tek Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/RENDI EKONOMIK DHE OBJEKTIVAT SOCIALE)
2.824

edits