Dallime mes rishikimeve të "Kushtetuta e përkohshme e Kosovës"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
*Hyrje
 
*I. [[Kushtetuta e përkohshme e Kosovës/DISPOZITAT THEMELORE|DISPOZITAT THEMELORE]]
 
*II.LIRITË, TË DREJTAT DHE DETYRAT E NJERIUT DHE TË SHTETASIT
2.824

edits