Dallime mes rishikimeve të "Kodi Rrugor i Republikës së Shqipërisë"

v
Ndryshimet e 37.153.125.73 (diskutimet) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga 79.94.201.79.
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (Ndryshimet e 37.153.125.73 (diskutimet) u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga 79.94.201.79.)
Etiketa: Rollback
 
|-
|
:Kreu 1: '''[[/10|Shke6bljetShkeljet administrative dhe sanksionet përkatëse]]'''
:Kreu 2: '''[[/11|Detyrimet që rrjedhin kur vërtetohen shkelje penale]]'''
|-
3

edits