Dallime mes rishikimeve të "Kodi Rrugor i Republikës së Shqipërisë"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
|-
|
:Kreu 1: '''[[/10|ShkeljetShke6bljet administrative dhe sanksionet përkatëse]]'''
:Kreu 2: '''[[/11|Detyrimet që rrjedhin kur vërtetohen shkelje penale]]'''
|-
Anonymous user