Dallime mes rishikimeve të "Wiki kuzhina"

151 bytes added ,  16 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{libri|Wiki kuzhina|[[w:Faqja Kryesore|Wikipedia]]|Hipi Zhdripi|2005}}
----
 
<center>
==Përmbajtia==
<div style="font-size: 130%"><font color="brown"><small><br></small> '''Përmbajtia'''</div>
 
<br/>
* '''[[Pite dhe brume]]'''<br>
* '''[[Gjellërat]]'''<br>
* '''[[Ëmbëlsirat]]'''<br>
** [[Ballokume]]<br>
** [[Shkuma]]
** [[PastaShkuma]]<br>
** [[AkullorePasta]]<br>
** [[XupatAkullore]]<br>
[[Xupat]]<br>
** [[Sheqerpare]]<br>
** [[Kasata]]<br>
** [[Çokollatë]]<br>
** [[Krem]]<br>
<br>
----
Anonymous user