Dallime mes rishikimeve të "Autorët antikë për Ilirët"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
{{Libri|Autorët antik për Ilirët|Hipi Zhdripi<br><small>Përkthime dhe pjesë të <br/>përmbledhura nga literatura shqipe</small>|Hipi Zhdripi|2005}}
 
 
 
----
<center>
<br>
----
 
 
Libri Autorët antik për Ilirët ka për qëllim që lexuesve të ju sjell disa rradhë nga autor të ndryshem të antikës të cilët me qëllim të caktuar apo tërthorazi kanë shkruar në veprat e tyre për natyrën, jeten me fjalë të tjera botën ilire.
 
Anonymous user