Dallime mes rishikimeve të "Medvegja në ditët tona"

ska përmbledhje të redaktimeve
<center>[[Medvegja në ditët tona Shëndetësia|Shëndetësinë]]</center>
<center>[[Medvegja në ditët tona Infrastruktura|Infrastrukturën]]</center>
<center>[[Medvegja në ditët tona Përdorimi zyrtarë i gjuhëve dhe shkrimeve|Përdorimin e zyrtarë të gjuhës]]</center>
----
 
10.849

edits