Dallime mes rishikimeve të "Medvegja në ditët tona"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
<center>[[Medvegja në ditët tona Civilët gjatë luftës|Civilët gjatë luftës]]</center>
<center>[[Medvegja në ditët tona Fundi i kryengritjes së armatosur|Fundi i kryengritjes së armatosur]]</center>
<center>[[Medvegja në ditët tona Dhe jeta vazhdon ...|Dhe... dhe jeta vazhdon ...]]</center>
<center>[[Medvegja në ditët tona Përsëri përndjekje ...|... përsëri përndjekje ...]]</center>
<center>[[Medvegja në ditët tona Përsëri protesta|... përsëri protesta ...]]</center>
10.849

edits