Dallime mes rishikimeve të "Dua të di"

2 bytes added ,  6 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
 
----
<center>Çka është shkenca ?<br>Gjuhë nëpërmjet të cilës mund të frikëson dhe dëmton, ai që e dinë më mirë se ti</center>
 
[[CategoryKategoria:Libra]]
Anonymous user