Dallime mes rishikimeve të "Ninulla"

9 bytes removed ,  6 vjet më parë
m`u befsh burr` dhe plak me mjeker!
Nina-nana, t` shkofte i bardhe moti,
m`u befsh trim si KastsdriotiKastrioti!dasdasdas
djepi tundet, nëna punon
djali fle dhe me s`degjon.
/\/\/ nga esi dulla
ahahah ca dumboje
;Fier 19666
 
Anonymous user