Dallime mes rishikimeve të "Hipi Zhdripi i Fizikës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
:[[/Lumi-us5|Lumi-us 5 për klasen 8 dhe 9]]
:[[/Antena]] nga <ref>http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=P%C3%ABrdoruesi:Telekomi05&action=edit&redlink=1</ref> - Antenat, funksioni dhe llojet e antenave.
:[[/Matje elektrike]] - Matjet, funksioni, llojet e gabimeve në matje, gabimi, gabimi relativ, gabimi absolut, shprehja e gabimit, matjet sipas llojeve të madhëzive fiziko-elektrike.
:[[/Matje elektrike]]
----
Si të gjejë mesin e gjethes?
679

edits