Dallime mes rishikimeve të "Hipi Zhdripi i Fizikës"

ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
No edit summary
:[[/Energjia bërthamore]]
:[[/Lumi-us5|Lumi-us 5 për klasen 8 dhe 9]]
:[[/Antena]] nga <ref>http://sq.wikipedia.org/w/index.php?title=P%C3%ABrdoruesi:Telekomi05&action=edit&redlink=1</ref>
----
Si të gjejë mesin e gjethes?
679

edits