Dallime mes rishikimeve të "Dua të di"

108 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Dua të di/Toka|Toka]]<br/>
</center>
----
<center>[http://alsat-m.tv/emisione/a_edinise/index.1.html Pse Dritëro pyet "A e dini se"? ]</center>
----
<center>Çka është shkenca ?<br>Gjuhë nëpërmjet të cilës mund të frikëson dhe dëmton, ai që e dinë më mirë se ti</center>
2.797

edits